הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל


אביגיל | ריפוי בעיסוי

אביגיל מטפלת בכירה בעיסוי רפואי, עיסוי הריון, שוודי ורקמות עמוק. בוגרת מכללת ברושים לרפואה משלימה של אוניברסיטת תל אביב. חברה באיגוד מקצועות העיסוי בישראל ומטפלת בקופות החולים. מנחת סדנאות עיסוי לזוגות וקבוצות.

את הקליניקה פתחתי בשנת 2012 מתוך חזון להרחיב ולטפח את המודעות וההקשבה של האדם לגופו למען גוף בריא ללא כאבים.

ניתן לבחור ממגוון טיפולים:

עיסוי רפואי, עיסוי שוודי, רקמות עמוק, עיסוי הריון - החל משבוע 15, עיסוי ספורטאים ועיסוי באבנים חמות. במידת הצורך ניתן לשלב בטיפול כוסות רוח, דיקור ומתיחות.

**************************************************************************

עיסוי רפואי משולב
עיסוי המבוסס על טכניקות שונות שכולן מיועדות לטפל במגבלה, כאב או תחושה לא נעימה שנוצרה. העיסוי משלב טכניקות מגע  מאסכולות שונות עיסוי שוודי, רקמות עמוק, טווינה, שיאצו, מתיחות ותרגילי התנגדות לחיזוק השרירים. פעמים רבות המטפל מבצע אבחון של מגבלת תנועה, מצב שרירים, יציבה ועוד ולפי זה מתאים את הטיפול הנכון לאותו אדם.

העיסוי יעיל לסובלים מכאב כרוני (חוזר או קבוע) או אקוטי כתוצאה מישיבה לא נכונה, חוסר תנועה או עומס יתר על השרירים. העיסוי יעיל לסובלים מכאבי גב, כאבי צוואר ושכמות, שרירים תפוסים, כאבים במפרקים, כתף קפואה, מרפק טניס/גולף, בלט דיסק ופריצת דיסק.

יעיל למי שעבר פציעה, תאונה או ניתוח, לספורטאים, נשים בהריון ומבוגרים. העיסוי הרפואי נותן מענה מהיר ויעיל בהפחתת הכאבים ואיזון שלד שרירי, ממריץ את הדם, מזרים חמצן לרקמות ומרגיע. 

עיסוי משולב (שוודי/רקמות עמוק)

משלב טכניקות עיסוי שוודי, רקמות עמוק, טווינה ושיאצו. מתיחות ועיסוי קרקפת ופנים. הטיפול מתמקד ברקמות שריר עמוקות ורקמת הפאשיה. משחרר מרגיע ומטפל בבעיות אורתופדיות ושרירים מכווצים.

עיסוי שוודי
עיסוי מרגיע המשלב שמנים אתריים. מטרת הטיפול היא לאפשר למטופל להירגע ולהרפות את המתחים והלחצים אשר מצטברים בחיי היום יום. תורם להרגעת הנפש ומערכת העצבים, כמו גם שיפור העור והזנתו ותורם לתחושה כללית טובה יותר ונעימה.

עיסוי נשים בהריון - החל משבוע 15
עיסוי המותאם במיוחד לתקופת ההיריון ונותן מענה לשינויים הפיזיולוגיים וההורמונליים שהאישה חווה. מטרת העיסוי לאזן את הגוף, לטפל במכאובי הגוף המעיקים שנוצרו בשל ההיריון, להקל על הנשימה ע"י הגדלת כמות החמצן בדם ולשפר את זרימת הדם בגוף.

עיסוי הריון מביא להקלה בעומסים הנוצרים על שרירי הגוף ובעיקר הגב, וחשוב מכך מביא לתחושת רוגע מידית, הפגת מתחים ותחושת חיוניות.

עיסוי ספורטאים 

עיסוי הקרוב במהותו לעיסוי רקמות עמוקות אך בעל הבט רפואי וטיפולי. הטיפול מתאים לספורטאים מקצועיים וחובבי ספורט למניעת פציעות ושיפור ביצועים.מחירון

סוג הטיפול מחיר הטיפול
עיסוי רפואי / 60 דקות 230
עיסוי רקמות עמוק / 60 דקות 230
עיסוי שוודי / 60 דקות 230
עיסוי משולב / 60 דקות 230
עיסוי נשים הרות / 60 דקות 230
עיסוי באבנים חמות / 60 דקות 270
עיסוי שיקומי / 60 דקות 230
עיסוי ספורטאים / 60 דקות 230
סדנת עיסוי זוגית / 90 דקות 380
סדנת עיסוי חווייתית בקבוצה / שעתיים 150
סדנת עיסוי זוגית ללימוד עיסוי הריון/90 דקות 380

גלריית תמונות

תעודות מקצועיות

אביגיל | ריפוי בעיסוי אביגיל | ריפוי בעיסוי

יצירת קשר עם המטפל

1900-72-15-82 שלוחה 351


התחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.