הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל


שישה צעדים לריפוי עצמי


שישה צעדים לריפוי עצמי

קח רגע ובדוק עם עצמך איך הגוף שלך מרגיש ממש ברגע זה? האם אתה בריא בדרך כלל,האם הצוואר שלך מרגיש מתוח? האם ישנו כאב בגב התחתון שלך? האם יש לך כאב ראש? האם אתה מותש - שוב? או אולי אתה נלחם במצב בריאותי חמור יותר ואתה חווה סימפטומים קשים יותר.
בין אם אתה חווה סמפטום פיזי מינורי, או מתח הנוגע למחלה קשה, ישנה טכניקה פשוטה, אשר איתה אתה יכול למקסם את החיוניות ואריכות הימים שלך,
אנו מתרגשים לחלוק עמכם משהו שלא מלמדים אותו בבית ספר לרפואה.

הגוף יודע לרפא את עצמו

הגוף שלך מצויד להפליא עם מנגנוני תיקון עצמי טבעיים שנמצאים תחת ההשפעה של מחשבות, רגשות ואמונות שמקורם במוח שלך. הוא יודע איך להרוג תאי סרטן, לתקן חלבונים שבורים, לטפל בהזדקנות איטית, לסלק רעלים, להילחם בזיהומים, להיפטר מגופים זרים, ואיך באמת לשמור על בריאותך. דברים מתחילים להשתבש והמחלה באה לידי ביטוי כאשר מנגנוני תיקון עצמי אלה אינם פועלים כיאות. המנגנונים הללו מתחילים להשתבש כתוצאה ממחשבות רעילות, סטרס ומתח, תזונה לקויה, צבירת רגשות שליליים, חוסר בפעילות גופנית ועוד.

.

שלב 1: האמן שאתה יכול לרפא את עצמך

לא מאמין שאמונה חיובית יכולה לרפא את הגוף? תחשוב שוב! הממסד הרפואי כבר הוכיח כי המוח יכול לרפא את הגוף. אנחנו קוראים לזה "אפקט הפלצבו באחוז גבוה מהחולים בניסויים קליניים שטופלו עם לא יותר מאשר גלולות סוכר, זריקות מלוחה, או ניתוחים מזויפים,נמצאה מגמת שיפור.

כל עוד אתה מאמין כי המצב שלך הוא "חשוך מרפא" או "כרוני", כך הוא באמת יהיה.האמן בריפוי והוא יבוא. 

 

שלב 2: מצא מישהו שיתמוך בך.

באותה מידה בה האמונה האישית חיונית, כך גם יצירת שותפות אמיתית למצב עם מישהו אופטימי ששותף לאמונה החיובית שלך, מישהו שמכבד את האינטואיציה שלך ,דואג לרווחתך, ומבטיח לך שאתה לא תהיה לבד במסע ריפוי העצמי שלך.

 

 שלב שלישי: להקשיב לגוף והאינטואיציה שלך שלך

אף אחד לא מכיר את הגוף שלך יותר טוב ממך, אפילו לא רופא.רופאים יכולים לדעת את האנטומיה של האיברים שלך יותר טוב ממך,
אבל אתה יודע מה הכי טוב לגוף שלך, טוב יותר מכל אחד אחר.

אם יש לך תחושה פיזית בגוף- כאב,מחנק, בחילה, מועקה, סחרחורת, זה אומר שהגוף שלך מנסה לתקשר איתך. אז תקשיב! זהו קולה של החוכמה הפנימית שלך וזה תמיד יוביל אותך ישירות לאמת שלך.

 

שלב רביעי: אבחן את השורש של המחלה שלך

המחלה היא לעיתים שיחת ההשכמה שלנו.

היא מכריחה אותנו לנבור במעמקים ולהבין דברים על עצמנו ועל התנהלותנו בעולם.

כמה מהדברים אשר גורמים לך אושר בחיים אתה מזניח, או דוחה למועד אחר?

מתי בפעם האחרונה שחקת עם ילד,לטפת חיה, עשית פעילות מרפה כמו יוגה,עסוי, טיול,מדיטציה,שיחה עם חבר,הקשבה למוזיקה. אנחנו יכולים לשחק את הקורבן או שאנחנו יכולים להשתמש במחלה כהזדמנות להתעוררות. 

שלב החמישי: כתוב מרשם לעצמך

זה לא יהיה אותו סוג של מרשם שאתה ממלא בבית מרקחת,זה יותר סוג של תכנית פעולה עצמית מודרכת, אשר נועדה להבשיל את הגוף שלך לבריאות אופטימלית והחלמה מלאה.

אז תשאל את עצמך, "מה צריך הגוף שלי כדי לרפא?" המרשם שלך עשוי לכלול שינויים בתזונה, משטר אימונים, ותכנית טיפול רפואי קונבנציונלית. אבל זה עשוי לכלול גם לצאת ממערכות יחסים רעילות, הפסקת עבודה במקום ששואב מאיתנו אנרגיה וחיות, להוסיף תרגול מדיטציה, לנקוט בצעדים כדי לצאת מחוב, או לחזק תשוקה.

היה ספציפי ככל שתוכל. ואז תפוס אומץ והוצא את התכנית שלך לפעולה!

 

שלב שישי: סמוך על היקום

מה אם כבר אימצת גישה חיובית, מצאת מטפל נכון,הקשבת לאינטואיציה שלך,ואבחנת את שורש מצבך הבריאותי, כתבת לעצמך מרשם והכנסת אותו לתוקף, אבל אתה עדיין חולה? האם אתה עושה משהו לא בסדר? האם זו אשמתך שאתה עדיין חולה?

בהחלט לא - וכל דיבורים על אשמה, אשמה, בושה ואכזבה במסע הריפוי רק מפעילים יותר תגובות לחץ ופוגעים בגוף.

אז מה העניין? זה המקום בו האמנות של כניעה מגיעה ב. חלק מהחולים פועלים "נכון" ואכן הפוגה ספונטנית מתרחשת. אבל אחרים עדיין חולים. למה זה קורה? בכנות, איש לא יודע. התשובה האמיתית היחידה היא רוחנית. אולי הנשמות שלנו באות לכאן על פני האדמה הזאת כדי ללמוד את הלקחים, ומחלה יכולה להיות תרגול רוחני, דרך ללמוד את שיעורי החיים שלנו וחלק מהגורל של הנשמה שלנו.

מה שאפשר לומר הוא שאם אתה כבר אחרי ששת השלבים, שעשית כל שביכולתך כדי להפוך את הגוף שלך בשל לנסים - כל היתר כבר לא בידיים שלך. אז קח נשימה עמוקה, סמוך על היקום, ותן לכל מצב בריאותך הפנימי להיות הזדמנות להתעוררות רוחנית.

מוכן לרפא את עצמך?

האם הינך בעל מוטיבציה ליישם כל אחד מהשלבים הבאים? האם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי להפחית את תגובות הדחק בגוף שלך ולהגדיל את תגובות ההרפיה כך הגוף שלך יוכל לתקן את עצמו? אנו בטוחים שהכל אפשרי.
בהצלחה...

 

התחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.