הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל


רואים תוצאות-המדריך למאמן כושר אישי


רואים תוצאות-המדריך למאמן כושר אישי

זהו..קבלתם החלטה לעשות שינוי!! לשפר את אורח החיים שלכם, ולהתחיל להתאמן.
איך בעצם מתחילים? האם כדאי לקחת מאמן כושר אישי, או לעבוד באופן אישי? מה יהיה קצב ההתקדמות שלי?
במאמר הבא תמצאו תשובות להרבה שאלות, וכל שישאר לכם לעשות זה למצוא את המאמן המתאים ביותר ולהגביר קצב.

מאמן כושר אישי ()
 

מאמן כושר מוסמך ואחראי יבדוק את רמת הכושר הגופני שלכם, לפני תחילת הפעילות המוסדרת עם מאמן כושר אישי או אימון חופשי בחדר הכושר. יבדוק אתכם את רמת הציפיות, גיל,משקל,אחוזי שומן, הרגלי אכילה, פעילות היומית שלכם,מה המצב הגופני שלכם כרגע,והאם ישנן בעיות בריאותיות מסויימות, אשר להן כנראה תותאם תוכנית אימונים ותזונה שונה.מאמן כושר מקצועי ומיומן אמור לשאול את כל אלה כדי לשקול נכון אילו תרגילים יתאימו לכם, באיזה היקף, נפח ועוצמה עליכם להתאמן ובאיזו תדירות כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

 מאמן כושא מקצועי יעזור למתאמן להגיע למימוש המטרות ולהשגת היעדים הרצויים. אין כמו מפגש אימון טוב על מנת לשפר את מצב הרוח ולשמור על אורח חיים בריא, והיתרון במאמנים אישיים הוא, שהם יכולים לעזור לך ללכת צעד נוסף כדי להבטיח שהזמן שאתם מבלים בחדר הכושר הוא יעיל ככל האפשר.

אנו חושבים כי מאמנים אישיים הם השקעה טובה, לא רק כדי לשמור על המוטיבציה אלא גם כדי לתמוך בך לאורך הדרך. ואנו לא היחידים החושבים כך.הכוכבים המפורסמים והיפים של עולם הבידור אוהבים לספר לנו איך המאמנים שינו את גופם, בין אם זה לצורך תחזוקה יומיומית למען מראה זוהר, קוביות ושרירים לצורך מראה לתפקיד מסויים, או ירידה במשקל לאחר לידות. עדיין לא משוכנע? להלן 10 סיבות למה לקחת מאמן אישי הוא רעיון טוב!

 

כמה טיפים מאיתנו לבחירת מאמן כושר אישי

               עשר סיבות לקחת מאמן כושר אישי

  1. 1.הם מלמדים אותך דברים חדשים. אם חווית חדר הכושר חדשה עבורך, לקחת מאמן אישי הוא רעיון                חכם. מכוני כושר רבים מציעים מפגש ללא תשלום בהרשמה כדי לעזור לך להכיר את המכשירים, וטכניקות        עבודה נכונות על המכשיר, בהתאם ליכולות ולרמה האישית.

  2. 2.הם לפעמים האוזן הקשבת שלך. מתוסכלים מתהליך הירידה במשקל? רבתם עם חבר קרוב? המאמן שלך      יכול להיות האדם המושלם לדבר אתו על הנושא בזמן שאתה מתכופף, מרים משקולות, נח בין התרגילים.

  3. 3.הם עין אובייקטיבית. לכולנו יש תחומים שהיינו רוצים לעבוד עליהם, ומאמנים אישיים  יכולים לא רק להגיד לך    למה לצפות בכל אימון, אלא גם איך לייעל את האימון למקד קבוצות שרירים שונות.


           4.הם המראה שלך. צפייה בעצמך בזמן שאתה עובד במכון יכולה לעזור לך לוודא שאתה מבצע את התרגיל נכון,             אבל זה אפילו טוב יותר כאשר מישהו נמצא שם כדי לצבוט אותך ולתת הערות מדוייקות בזמן שאתה עובד.

  1. 5.הם דוחפים אותך מעבר לגבולות שלך. בדיוק כשאתה חושב שאתה לא יכול  יותר, הוא יעודד אותך "להחזיק    עוד דקה" או לעשות "10 חזרות יותר." ומה אתה עושה? אתה עושה את זה, והתרגיל הזה שעשית מעבר          ליכולת, הוא זה שבדרך כלל יעשה את השינוי בגופך.

  2. 6.הם יחזיקו אותך קצר.זה הרבה יותר קשה להצדיק ביטול של פגישה עם מאמן אישי מאשר רק זמן פריסטייל      שלך בחדר הכושר.

  3. 7.הם יספקו לך עניין וגיוון באימון. למאמן אישי תמיד יש אימון חדש בשרוול כדי לשמור על כך שיהיה לך כיף          ותראה תוצאות!

  4. 8.הם סופרים לך את התרגילים. אוקיי, אולי זה קצת מתוך עצלות, אבל אני פשוט אוהב את העובדה שמישהו אחר הוא שומר על המסלול של החזרות שלי, במיוחד כאשר אני בקושי יכול להרים את הידיים שלי:)

  5. 9.הם יכולים להיות המודל לחיקוי שלך. לראות מולך אדם שהתחיל כמוך, עבר את המסע שלך, והגיע להשגים    ותוצאות מרשימים, מוכיח לך שגם אתה יכול, כשאתה מסתכל על  השרירים שלו, אתה מאמן את המח שלך        להגיע גם לתוצאה הזו ולהשיג את המראה הזה.בכל מקרה, מישהו כל כך מסור לחיים בריאים יכול להיות         השראה ומודל לחיקוי מהחיים האמיתיים שיעזור לך לעמוד ביעדים שלך!

  6. 10.הם אוהבים לראות אותך מזיע. מי אוהב לראות אותך בלוק הפרוע שלך יותר מאשר המאמן שלך? 
        כל ההתנשפויות,והפנים המיוזעות האלה פשוט אומרים להם שהם עושים את עבודתם!
התחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.