הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל






נכנסים להריון בעזרת טיפול על פי שיטת האבחון והטיפול על פי סימני גוף

מאת: מרכז הילל

בואו נהיה בהריון 

הקידמה הרפואית במהלך העשורים האחרונים בטיפול בבעיות אי פריון הביא את הרפואה המערבית לשימוש בתרופות וכימיקלים המאלצים את מערכת הרבייה הנשית/גברית לעבוד על פי חוקיות התואמת את תהליכי ההתעברות. אכן כאשר מתבצע טיפול בתכשירים אלו לעיתים מגיע ההיריון המקווה, אולם נשאלת השאלה האם הגיע ההיריון בשל השימוש בתכשיר או בעקבות שינוי מצב מודעות ורצון של המטופלים. ואם הושג ההריון כתוצאה משימוש בתכשירים אלו אולי היה מגיע גם באופן ספונטאני? ומה עם המחקרים שפורסמו בשנים האחרונות על הקשר שבין שימוש בתרופות להשגת הריון לבין בעיות רפואיות שהתפתחו כתוצאה מכך וביניהן מחלות קשות סרטן ועוד. בהחלט עדיף לזוגות המוגדרים כיכולים להיכנס להריון ספונטאני לנסות תחילה את הטיפולים המוצעים במסגרות הרפואה המשלימה וללא התערבות כימיקלים. 

הרפואה המשלימה תופשת את נושא הבעיה הרפואית בדיוק כפי שעושה זאת הרפואה המערבית, אם יש בעיה יש בעיה, אולם דרך הטיפול בפיתרון הבעיה שונה מהותית. אם נתייחס לרפואה הסינית המדברת על איברים כבעלי תכונות נראה כי ישנם איברים שנוטים להשתלט ויש איברים שמאפשרים לאחרים להשפיע עליהם, איברים עדינים ואיברים אסרטיביים, כאלו שהאנרגיה שלהם דומה למים וכאלו שמדמים אש, כאלו שכל הזמן מעבירים נתונים ממקום למקום משתלטים על שטחים פנויים וכאלו "עדינים" שמחכים בתור. אין טובים או לא טובים יש רק השפעות אשר ניתנות לשינוי בטיפול מתאים, בשונה מהרפואה המערבית הרפואה המשלימה מתייחסת לאדם כולו כמכלול הן פיזי והן רגשי ומטפלת במקור הבעיה ולא רק בתוצאה, הרחם הנשי וההקשרים אותן מייצגת מערכת הרבייה כולה בגופם של האישה והגבר הם אחת מן המערכות הללו, זוהי נקודת המוצא שלי ובעקבותיה שיטת טיפול המאפשרת לזוגות להצליח ולהיות בהריון. 

במהלך 6 השנים האחרונות בהן אני עוסק בפיתוח שיטת האבחון "על פי סימני גוף" ובמהלך השנתיים האחרונות בהן אני מיישם את השיטה בהצלחה בתחום הפריון ניסיתי רבות לרדת לחקר ההצלחה. לא יכולתי להסתפק בכך שהתהליך, האבחון והטיפול מצליח. לא הסתפקתי בעובדה שזה עובד, אנשים מקבלים החלטות ומיישמים אותן בעקבות האבחון והדברים קורים, כאבים נעלמים, יש חיבור להישגיות ולהצלחה, נשים שלא הצליחו להרות נקלטו והן בהריון, ילדים נולדים. 

בדקתי את ההצלחה מכיוונים שונים רשמתי ועקבתי אחר השתלשלויות של מקרים רבים בתחומים שונים ועדיין אין לי את הביטחון להצביע על הדרך המדוייקת בה קורים הדברים ולומר זוהי העובדה המוגמרת, ככה זה עובד. מתוך רצף העובדות, מתוך ניתוח התהליכים ההצלחות המלאות והמקומות בהם ההצלחה הייתה חלקית עולה בכל מקרה הקשר בין התרחשות רגשית או טראומטית שלנו או התייחסות שלנו להתרחשות שאירעה בחייו של אדם אחר לבין תוצאה הניתנת לאבחון בגופנו, בין אם זו תוצאה פיזית, פיזיולוגית או נפשית ובדרך כלל שילוב ביניהן. 

מערכות הרבייה הנשית והגברית הינן בעלות יכולת ייצור של זיכרון עצמאי שהינו חלק מן הזיכרון הקולקטיבי של הגוף ואף מושפעת מן הזיכרון הקולקטיבי 

כאשר אנו חווים רגש כלשהו נוצרת תגובה בגופנו, לאחר זמן מה התגובה נחלשת/נפסקת או משתנה בהתאם לשינויים הרגשיים החדשים שאנו חווים. אצל אדם בריא החוויות משתנות ללא הרף, כילדים למדנו לנתב את זמן השהייה שלנו

בחוויה ואת כמות הרגש שאנו חווים בעטיה, כאשר אנו מרגישים שהרגש שחווינו השתלט על התפקוד השוטף שלנו באופן מוגזם אנו דואגים לייצר תהליך שיחזיר אותנו למצב של שליטה וחוזרים באופן הדרגתי או מהיר למצב מוכר וקבוע שמאפשר לנו לתפקד באופן ההולם את צרכינו/רצוננו. 

תארו לכם את כל ההקשרים הללו כחלק מרשת החשמל בגופנו, ניתן לראות ולעקוב אחר פעילות חשמלית זוהי פעילות המאפשרת לפקודות לעבור ממקבל ההחלטה לאיבר המבצע, עכשיו תיזכרו בפעם האחרונה שנתקלתם בבעיה להפעיל מכשיר חשמלי בעל זיכרון, מחשב, טלוויזיה, וידיאו... אתם מנסים וזה לא עובד, כועסים לפעמים אולי מוסיפים חבטה קלה  וזה עדיין לא עובד למרות שעד לפני 10 דקות הכל תיפקד מצויין ואז אתם מתייעצים עם טכנאי טוב והוא אומר לכם שלפני הכל תנסו לכבות את המכשיר תנו לו לנוח ולהתאפס כמה דקות ותפעילו מחדש, מרבית הסיכויים שפה נפתרה הבעיה ואם לא אז כנראה שצריך להזמין טכנאי מוסמך. 

מאחר ואנו איננו מתפקדים כרובוטים ותהליך ההתמודדות עם מצבים ורגשות משאיר בנו חותמת שלאחר מכן נצברת ומועתקת בין מצבים שונים, נותרת (כתוצאה מצבירה של רגשות שלא התמודדנו איתם עד לפיתרון ולהשלמה) יתרה המצטברת במקום כלשהוא בגופנו, תהליך הצבירה שונה מאדם לאדם, כל אחד ויכולת הקיבול וההתמודדות שלו, חוזק אינו מעיד על כך שהאדם יכול להתמודד טוב יותר, לעיתים אנשים חזקים צוברים עד כדי אי יכולת התמודדות עם המצב הבא ומשבר אחד נוסף גורם לתוצאה הרסנית. דווקא אנשים שלמדו להתמודד, לוותר, לנתח את המצב בהשלכה להשגת המטרות שהציבו לעצמם, אלו האנשים שקל להם יותר להתמודד עם מצבים, לחשוב על העיקר ולא על הטפל, לחזור במהירות למצב ריגשי מאוזן ולהתקדם. יום אחד המערכת שמתפקדת מצויין בכל עומס שהטלנו עליה לא נותנת לנו את התגובה המבוקשת, אפשר לכעוס, אפשר לנסות ולגרום לה לבצע פעולה על ידי שימוש בתרופות, תכשירים, עזרים... או שאפשר פשוט להוריד עומס לרגע, לתת למערכת להתנקות ולהתאפס ובמרבית המקרים נפתור את הבעיה. 

כאשר אני מטפל במצב של אי הצלחה להיכנס להריון ספונטאני או כתומך בתהליך הפריה אני משתמש בשיטת האבחון על פי סימני גוף, המטרה היא לאבחן את החסם אשר מפריע לתהליך ההיקלטות, את החסם הספציפי שמפריע היום ואין זה משנה שבגיל מוקדם יותר אירעו תהליכים ומקרים כאלו או אחרים, קשים ככל שיהיו לאדם שחווה אותם, מה שחשוב הוא כיצד לאפשר ואפילו אם זה לזמן קצוב לכבות את החסם כך שלא יפריע לתהליך העיבור ולאחר מכן להריון תקין. האבחון הינו השלב הראשון ולאחריו מתחילה התמודדות עם שינוי, שינוי שאני מייצר דרך עבודה גופנית ואנרגטית עם המטופלת ושינויים הנדרשים מהמטופלת לבצע על מנת להצליח בתהליך ולהיכנס להריון. 

במהלך השנתיים האחרונות הייתי שותף ל – 14 מקרים של הריון, 13 מתוכם הסתיימו בצורה מוצלחת. ישנם מקרים בהם טיפלתי או ביקשו להתייעץ איתי ולא הגענו להריון בשל שלוש סיבות, האישה לא באמת רצתה להיות אימא,

לא היתה בטוחה בקשר עם בן הזוג הנוכחי, או שמבחינה רפואית "מכנית" לא היה כל סיכוי להיכנס להריון. 

ברוב המקרים ההריון הגיע בתהליך שהיה קצר מ- 3 חודשים בחלקם הוא לקח עד שישה חודשים, כשיש רצון ויש אפשרות נפתח חלון של הזדמנויות אותו ניתן לנצל ולהצליח. 

כאשר עוזרים לדברים להיות פשוטים, כאשר מנקים את הגוף מגורמים מפריעים כאשר מקשיבים וחווים ביחד עם הרחם את תהליך ההפריה וההריון, מצליחים להגיע לתוצאות. אפשר גם אחרת זה נכון, אפשר להתיש את המערכת ולבסוף להיכנס להריון אבל יש לכך תוצאות והן לא תמיד נעימות. 

בואו נחזיר את השפיות,

בואו נסתכל על תהליך הפריון כפי שהוא באמת

חוויה מ א – ת,  סמל לאהבה המתרחשת בין בני זוג וגורמת להם להביא ילדים לעולם,

פרי אהבה מושלם ומיוחד, גם לנשים שאינן בזוגיות ורוצות להגשים את חלום ההורות מגיע להיות בהריון, אין ספק שזהו תהליך השינוי המשמעותי ביותר בחייו של כל אדם. 

מי שקרא לרחם רחם לא עשה זאת סתם, תהפכו את המילה רחם ותקבלו מחר, הרחם הוא המחר של האנושות כולה אבל עדיין נושאת אותו וכנראה כך זה גם יימשך, האישה, אני יכול רק לקנא. הרחם הוא לא רק כלי קיבול להתפתחות עובר הוא הרבה מעבר לכך, רוצים להיות בהריון? בואו נתמוך בו וננקה אותו מכל מה שהצלחנו לזרוק לתוכו פיזית ואנרגטית

 

בואו נהיה בהריון!

 

 

הכותב: ירון קלמן

מטפל מזה 18 שנים במגוון שיטות טיפול ברפואה משלימה, מפתח שיטת אבחון וטיפול על פי סימני גוף לבריאות הגוף והנפש. דור 11 בארץ ישראל למטפל פסח דוקטור שהיה מטפל ברפואה משלימה בצפת במאה ה 19  ונין למיילדת המיתולוגית של הגליל חוה  המיילדת (פרידמן).

אני עוזר בהצלחה רבה לזוגות ולנשים בכלל להרות בזמן קצר. מקים ובעלים של מרכז אתנחתא בתל אביב ומרכז הילל ברמת גן המשלב רפואה קונבנציונאלית ומשלימה בדרך לבריאות שלמה ולהצלחה במימוש רצונות וחלומות.





יצירת קשר עם המטפל

1900-72-15-82 שלוחה 260

מאמרים



התחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.