הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל


מרכז הילל

שמי ירון ואני מטפל מזה 18 שנים במגוון שיטות טיפול ברפואה משלימה, במהלך השנים פיתחתי את שיטת האבחון והטיפול על פי סימני גוף לבריאות הגוף והנפש. דור 11 בארץ ישראל למטפל פסח דוקטור שהיה מטפל ברפואה משלימה בצפת במאה ה 19  ונין למיילדת המיתולוגית של הגליל חוה  המיילדת (פרידמן).  

אני עוזר בהצלחה רבה לזוגות ולנשים בכלל להרות בזמן קצר. מקים ובעלים של מרכז אתנחתא ומרכז הילל ברמת גן המשלב רפואה קונבנציונאלית ומשלימה בדרך לבריאות שלמה ולהצלחה במימוש רצונות וחלומות.

 

במהלך השנתיים האחרונות הייתי שותף ל – 14 מקרים של הריון, 13 מתוכם הסתיימו בצורה מוצלחת. 

ברוב המקרים ההריון הגיע בתהליך שהיה קצר מ- 3 חודשים בחלקם הוא לקח עד שישה חודשים, כשיש רצון ויש אפשרות נפתח חלון של הזדמנויות אותו ניתן לנצל ולהצליח.

כאשר עוזרים לדברים להיות פשוטים, כאשר מנקים את הגוף מגורמים מפריעים כאשר מקשיבים וחווים ביחד עם הרחם את תהליך ההפריה וההריון, מצליחים להגיע לתוצאות. אפשר גם אחרת זה נכון, אפשר להתיש את המערכת ולבסוף להיכנס להריון אבל יש לכך תוצאות והן לא תמיד נעימות. 

בואו נחזיר את השפיות,

בואו נסתכל על תהליך הפריון כפי שהוא באמת

חוויה מ א – ת,  סמל לאהבה המתרחשת בין בני זוג וגורמת להם להביא ילדים לעולם,

פרי אהבה מושלם ומיוחד, גם לנשים שאינן בזוגיות ורוצות להגשים את חלום ההורות מגיע להיות בהריון, אין ספק שזהו תהליך השינוי המשמעותי ביותר בחייו של כל אדם. 

מי שקרא לרחם רחם לא עשה זאת סתם, תהפכו את המילה רחם ותקבלו מחר, הרחם הוא המחר של האנושות כולה אבל עדיין נושאת אותו וכנראה כך זה גם יימשך, האישה, אני יכול רק לקנא. הרחם הוא לא רק כלי קיבול להתפתחות עובר הוא הרבה מעבר לכך, רוצים להיות בהריון? בואו נתמוך בו וננקה אותו מכל מה שהצלחנו לזרוק לתוכו פיזית ואנרגטית

 

בואו נהיה בהריון!
מרכז הילל מרכז הילל

יצירת קשר עם המטפל

1900-72-15-82 שלוחה 260

מאמריםהתחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.