הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל


אפקט המראה

מאת: ליאת | מאמנת אישית

מנבכי לבי,
אספר משהו שקרה בחיי, החשיפה באה מתוך מקום של שיתוף על מנת להעביר את זה הלאה שכל אחד ייקח את למקום שלו.
לפעמיים יש אנשים בחיינו שהם חלק מהמעגל שלנו חלקם מבחירה וחלקם כדרך עולם, משפחה ,אנשים מעבודה, שכנים, חברים לחוג וכו'...., נדבר רגע על האנשים שנמצאים בחיינו והם לא בדיוק האוהבים עלינו, הנוכחות שלהם מפריעה, כואבת, ולא נעימה לנו. מה עושים אז??? עוזבים עבודה? מתרחקים מהמשפחה? עוזבים את החוג? כל האופציות אפשריות אבל זו לא הדרך.

אספר את סיפורי : לפני כמעט עשור נכנסה לחיי חברה, הקשר היה קשר טוב ודיי מהר היא נכנסה גם למשפחתי הכל זרם בהרמוניה לכולם היה כייף ונחמד.
לפני שלוש שנים הרגשתי שהחברה הזו כבר לא מתאימה לי בחיי, והיא מאוד מפריעה לי, כמובן שהיו שיחות בעניין אך לאט לאט זה נעשה מכוער, אציין שהייתה לי התחייבות לפניה והיא בפני ולנתק את הקשר היה באותו זמן כבלתי אפשרי.
ההרגשה שליוותה אותי הייתה קשה, היה כעס, הייתה אכזבה, היה קושי עצום, היו וויכוחים וגם מבחינה אנרגטית הרגשתי אותה בעורפי. חשוב לי לציין שלא יכולתי לסבול אותה והעדפתי שהיא תעלם , היא הוציאה ממני את רגש השנאה שהדבר לא אופייני לי בכלל.
אחרי כמה חודשים הבנתי שאם לא אעשה כאן עבודה עם עצמי לא ישתנה פה כלום, הבנתי שגם אם מחר אתנתק ממנה, הסיטואציה הזו תבוא לי עם אדם אחר, כי להתפטר ממשהו ולהמשיך הלאה צריך לבוא ממצב של למידה, של תיקון הבעיה.

איך להתמודד עם המקרה- העבודה הפנימית שאני חוויתי ועשיתי הייתה קשה מנשוא, אך גם לבסוף מאוד מאוד מתגמלת.
הבנתי שאני ראשית צריכה לשחרר אותה ממני רגשית אנרגטית, התחלתי לומר לעצמי אני משחררת אותך, אני סולחת לך. המנטרה הזו הייתה קשה אפילו לגוף היה קשה לקבל את זה, כשאמרתי את זה כאילו הגוף התנגד, אבל אני נלחמתי, לאט לאט זה זרם יותר, במחשבה וברגש ובגוף.
אחרי זמן מה הוספתי אני אוהבת אותך, ואז הגיעה סליחה אמיתית תובנות חדשות אמפתיה, בעודי עושה את העבודה הפנימית הזו משהו בה השתנה היא דיברה אחרת , לא היו קוצי אש מפיה הייתה שם סליחה הייתה עדינות , וזה לא כי אמרתי משהו אחר, פשוט האנרגיה התחלפה, אפקט המראה, איך שאני הייתי ככה היא נהפכה להיות , זה מדהים וידהים אותי כל פעם מחדש זה היה שיעור קשה אבל היום אנחנו כן חברות כמו שאף פעם לא היינו.

בהצלחה הכל אפשרי והכי חשוב לא לוותר בסוף הפירות על העבודה הקשה מאד מתגמלים.

יצירת קשר עם המטפל

1900-72-15-82 שלוחה 137


התחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.