הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל


כשהרוחניות נפגשת עם המציאות

מאת: ענית | המפתח לשינוי

כשהרוחניות נפגשת עם המציאות

ענית מיכאל, תושבת בת חפר, מטפלת ומורה רוחנית, מתקשרת ומדריכה אנשים לדרך של התפתחות אישית ומודעות. איך ניתן לשנות את המציאות בקלות על ידי 'אימוץ' חוקי יקום רוחניים, הקשבה פנימית לנשמה? כל התשובות בכתבה שלפניכם. המשיכו לקרוא!

ענית מיכאל יודעת (ויש לה קבלות בשטח...) לכוון אנשים שרוצים ליצור מציאות חדשה. היא עובדת באופן פרטני, זוגי וגם מנחת קבוצות, מדריכה מעגלי העצמה לנשים ולגברים ויוצרת סדנאות בנושאי רוח וחומר. ענית עובדת בשיטה שהועברה אליה מהמדריכים הרוחניים שלה, שנקראת התבוננות ומגדירה את התדר האנרגטי שלה "איחוד בין ניגודים". הרקע שלה, בן היתר, הוא לימודי פסיכולוגיה, רייקיתטא הילינג וריפוי תדרים אנרגטי. כמו כן, היא מדיום, מתקשרת ורואה בקלפים ומעבירה מסרים המגיעים מעולמות עליונים לטובת מטופליה.

מה זאת אומרת?
"אחת מהבעיות העיקריות של בני האדם היא חוסר הקשבה פנימית. הדרכים בה גדלנו הרחיקו אותנו מעצמנו ומצאנו עצמנו נותנים יותר דגש ל"חוץ"  ול"סביבה" מאשר ל"פנים". הם משפיעים עלינו באופן עמוק עד שאנו חיים את חיינו על פי תכתיבים חיצוניים. אנו מתמרנים את חיינו בין ניגודים: טוב-רע, זיכרי–נשי, רוח–חומר, חוץ-פנים, ולעיתים קרובות חיים בקוטביות שאינה משרתת אותנו. חלק מהלימוד הוא למצוא את האיזון. לא פשוט להתבונן פנימה ולכן, כחלק מהטיפול אני נעזרת ביכולותי כמדיום וכמתקשרת  ומשמשת "כלי" להעברת מסרים בין ההדרכה העליונה לבין האדם. בעזרת קלפים, אני מאפשרת למטופל לחוות את אמיתות המסרים המועברים אליו. כלומר, אינני מתעסקת עם ניבוי עתידות, אלא נעזרת בהם כדי להעלות מצבים למודע לצורך שינוי ויצירת מציאות. תוך כדי השיחה והפעילות המשותפת, מתבררות לא רק הבעיות הנוכחיות אלא גם מקורן. והמטופלים מקבלים כלים ישימים לשינוי הנכסף. היום אנו יודעים כי התת מודע מנהל אותנו בעוצמה רבה ומרבית בני האדם חיים ללא מודעות עצמית, כך שלמעשה הם עצמם חוסמים את דרכם אל השפע וההצלחה".

האם את מקיימת מפגשים חד פעמיים או סדרתיים?
"גם וגם. זה תלוי בבחירה של כל אדם, על פי תחושתו. יש אנשים שמגיעים מידי פעם לתקשור ממוקד, או למידה ספציפית ויש כאלה שבאים כדי לעבור דרך של מודעות עצמית, בתהליך הם לומדים להכיר שוב את עצמם, את מאווייהם ורצונותיהם וכיצד ליישם זאת בחייהם בכל תחום. אני מדריכה אנשים לבטא את יכולותיהם וכישרונותיהם, להתחבר לתודעת השפע וליצור מציאות חדשה עבור עצמם. בני אדם הם בוראים, יוצרי מציאות, ושווים בעיני היקום".

מה הכוונה 'כולם שווים? הרי בני אדם שונים מאוד זה מזה. לא?
"כל הנשמות שוות, בני האדם נולדים עם אותם יכולות ואותו פוטנציאל,  אך עם תנאים ו"נתוני פתיחה" שונים וזאת מכוון שכל נשמה הגיע למסע החיים הללו עם יעוד מסוים  ו'שיעורים' אותם היא בחרה. אני מאמינה שהנשמה בוחרת, לדוגמא, איפה להיוולד, מתי ולמי, אלו שיעורים לעבור (גם אם הם קשים במיוחד) כדי לעמוד באתגרים אותם בחרה. "אי הצלחה" בחיים, בכל תחום, היא הגדרה ויישום  לא נכון של מצבים, אמונות פסולות וראיה חד צדדית הנובעת מהתבוננות דרך זווית ראייתו של ה"אגו" ומתוך אשליית הנפרדות והנחה שהשפע מוגבל. לכן, השינוי יכול וצריך לבוא מתוכנו. אנשים רבים חווים חיים של תסכול, חסרי אושר וחסרי אמונה בגלל זכרונות מגבילים שחוסמים אותם. הגילוי של הרצון הפנימי, מניב תהליך מעניין ומרגש של הגשמה מלאה יותר, שלווה ורוגע. אחד הכלים העוצמתיים לשחרור אמונות היא שיטת התטא הילינג, שמהווה חלק משיטות הטיפול שלי".

אבל מה עושים עם המציאות היומיומית? הרי כסף לא גדל על עצים והגשמת חלומות לא תמיד מניבה תוצאות מידיות...
"זה חלק מהתהליך של הטיפול: ללמוד מחדש, לדעת להשתמש בשפע שהיקום מעניק ובחוקיו ולתפעל אותם לטובתנו העליונה, להתחבר למהות שלנו ולאנרגיות המוארות של היקום, לוותר על הפחד, להתנסות, לחיות את האמת הפנימית ואז... השינוי מגיע ובמהירות. זה אפשרי ולא ממש קשה אך נדרשת סבלנות והתמדה.  אחת מהדרכים שאני מלמדת היא להתחבר לטוהר ולתמימות, כמו בתקופת הילדות, כאשר 'הפחד' לא היה קיים עבורנו. פעוט, בהיותו קרוב לחוויית הלידה שלו,  אינו 'יודע' שהוא צריך לפחד ממשהו. הוא קם, הולך, נופל, מתרומם וממשיך וחוזר חלילה, כי הוא פועל מתוך המהות הטבעית שלו. כשאנו מתבגרים, תהליך הסוציאליזציה מוביל אותנו ללמוד את מוגבלות העולם סביבנו, כולל גם את כל ה'לאווים' כמו למשל: 'אסור', 'מסוכן', 'מפחיד', 'אתה לא יכול', 'לא יפה', 'לא מוכשר' והגרוע שבהם 'אתה מוגבל'. מנגנוני הפחד המתפתחים בתוכנו מונעים מאתנו לפעול על פי צו נשמתנו גם שנים מאוחר יותר. כך מלמדים אותנו לפחד, להיות מוגבלים, לחיות בחוסר אהבה עצמית וחוסר ביטחון. אנו מפנימים את האמונות הללו והופכים להיות נשלטים על ידי תפיסות עולם וחוקים שאינם שייכים ואינם מתאימים לנו וזה בא לידי ביטיוי בכל פן בחיים שלנו: הגשמה, זוגיות, משפחה, הורות, קריירה וכו'. בתהליך הרוחני אפשר לפתח מודעות והבנה שכל אדם מחויב לעשות מה שנכון לו, על מנת להרגיש טוב עם עצמו, מכאן מגיע השפע. אני מלמדת איך ה'אני' הגוף והנשמה פועלים בסינכרון ואיך לראות ולזהות את הסימנים שהיקום נותן לנו. "

איך אפשר להגיע למטרות שנראות רחוקות מאוד ממה שקיים בהווה?
"בטיפולים אני מעניקה לאנשים כלים ישימים לשינוי. התהליכים אינם ארוכים והכול תלוי בתודעתו של המטופל ובנכונותו לשנות את חייו תוך התבוננות פנימית. לעיתים קורים "קסמים" באופן מיידי ולעיתים השינויים קורים לאט יותר. ראשית, קיימים חוקים אוניברסאליים שהם התנאים הראשוניים לחיים בעלי משמעות וסיפוק. כשמבינים אותם וחיים על פיהם הדברים מגיעים אלינו בקלות. שינוי תפיסה וראית "התמונה הכללית" ממבט על, היא דרך נוספת להגיע למטרות במהירות ובפשטות וכמובן – מודעות עצמית.

 כל אדם שואף להיות אהוב, שלוו ומאוזן ולחיות חיים של שפע. אף אחד לא נהנה מחיים מלאים בכעסים ותסכולים, רדיפה סיזיפית אחרי מעמד וכסף ופחדים פנימיים, שלעיתים קרובות משתקים אותנו מעשייה בכיוון הנכון. לכל אדם יש אפשרות להגשים את עצמו ולמצוא שפע בכל תחומי החיים. חיים מאכזבים וחסרי סיכוי, הם ה'סרטים' שיש לנו בראש. כאשר אין קשר בין המודעות, הרצון והמימוש - אין הגשמה ואנחנו לא חווים את שפע החיים. העניין הוא להבין איך כל זה עובד. למשל: אדם שבוחר להישאר במשרה בטוחה אך משעממת להחריד, בגלל פחד מאי הצלחה, חוסר אמון בעצמו, צורך לפרנס את המשפחה ועוד "תירוצים" מסוג כזה – לא יעז לעשות את מה שהוא באמת רוצה ואוהב לעשות וגם להצליח בו. הצעד הנכון לפני היציאה לדרך הוא להאמין ביכולות שלנו ולהיות נחושים וממוקדים במטרה. כאשר אנו מתמודדים עם הפחד, האנרגיה שלנו משתנה - אנו מקרינים אנרגיה חיובית ואהבה לסביבה שחוזרת ומתגשמת חזרה בחיים שלנו. האדם הוא כמו מגנט: מה שתשדר הוא מה שתקבל! אם תחשוש כל הזמן מכישלון, תקרין אנרגיה שלילית ותביא על עצמך את הדבר ממנו אתה חושש מכל, בבחינת נבואה שמגשימה את עצמה! וזה נכון לכל תחומי החיים." 

אם אתם מנהלים את חייכם על סמך זיכרונות עבר שליליים ו/או פחדים וחרדות מפני הלא נודע – כנראה שתגשימו את הפתגם 'אשר יגורתי - בא לי'. לחילופין, אם אתם נאמנים לעצמכם ולאמת הפנימית שלכם, אם אתם בוטחים ומעריכים את עצמכם, חושבים בצורה חיובית ופועלים בהתאם - הצלחתכם מובטחת! יש לכם את היכולת למגנט לתוך חייכם את כל מה שאתם רוצים ולהגשים את כל משאלות ליבכם ועכשיו – גם יש לכם כתובת!

ליצירת קשר עם ענית מיכאל חייגו כבר עכשיו: 052-3224289

 

יצירת קשר עם המטפל

1900-72-15-82 שלוחה 140

מאמריםהתחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.