הרשמה לניוזלטר

כל המבצעים והעדכונים ישירות אליך למייל


יסמין | אנרגיית ריפוי ושינוי

שמי יסמין ואני מטפלת מוסמכת בשיטת תטא הילינג® ושיטה לשחרור רגשי EFT. 

הטיפול בשיטת תטא הילינג® מבוסס על שיחה פרונטלית או שיחת טלפון בין המטופל למטפל. כאשר המטופל מציג מול המטפל בעיה או נושא שמטריד אותו, המטפל מבצע מדיטציה קצרה שבעצם מאפשרת לו להתחבר לגלי התטא של המוח שהם  גלים הפועלים באופן טבעי במצבים של שינה, בזמן חלום, ברגעים לפני ההרדמות וההתעוררות, במצבי היפנוזה ועוד. גלים אלו מאפשרים גישה לתת מודע של המטופל ולזהות את השורש של המצב אשר חש המטופל במציאות שלו, מתי ולמה הוא רכש אמונה מסוימת או רגש מסוים שעכשיו מנהל אותו ומתבטא במציאותו ואז בעזרת המטופל ומתוך הבחירה החופשית שלו מבינים את הלימדה שעליו היה לרכוש, משנים את הדפוס חשיבה שניהל אותו עד עכשיו, מטמיעים רגשות ומחשבות ודרכי התנהגות חיוביות ומאפשרים לו לגלות דרך מציאות אחרת מתוך התחברות לאמת הגבוהה שלו. לפעמים במהלך הטיפול מתבצעת בדיקת שריר המבוססת על קינסיולוגיה שבעזרתה בודקים האם האמונה או הרגש אכן נמצאים בלא מודע של המטופל.

שיטת השחרור הרגשי, הינה שיטה אשר מאפשרת באמצעות מרכיבים מתוך הרפואה הסינית לשחרר חסימות אנרגטיות אשר הם הסיבה למחלות ובעיות בכך שמתופפים באצבעות על נקודות בגוף שבהם עוברים המרידיאנים תוך אמירה מילולית המתארת את הבעיה, על מנת לשחרר את זרימת האנרגיה בגוף. שיטת זו היא חלק מתהליך הטיפולי גם בפסיכולוגיה הקלינית ומובילה לתוצאות מרשימות בזמן קצר, הינה שיטת קלה ליישום ולשחרור מיידי.

באמצעות שתי השיטת האלו ניתן להשתחרר מדפוסי חשיבה והתנהגות שאינם מיטבים עבורנו, לטפל בטראומות ובחרדות, מחלות, התמכרויות ומאפשרות התחברות לעצמנו ומימוש עצמי. יסמין | אנרגיית ריפוי ושינוי יסמין | אנרגיית ריפוי ושינוי

יצירת קשר עם המטפל

1900-72-15-82 שלוחה 118


התחברות מטפלים

על מנת לנהל את המידע אודות העסק שלכם, מאמרים תמונות עליכם להתחבר למערכת.

הזינו אימייל וסיסמא כפי שהם שמורים במערכת.

במידה ואינכם רשומים לאתר, באפשרותכם להירשם לאתר.